Sale

Tenisová raketa EZONE 100 300gr. 2024 G2 Aqua Night Black

Tenisová raketa Yonex EZONE 100 je vhodná pre pokročilých, skúsených a turnajových hráčov, ktorí uprednostňujú aktívny celodvorcový tenis a od rakety vyžadujú vynikajúcu kontrolu, silu a cit pre loptičku. Inovovaný tvar hlavy Isometric ešte viac zväčšuje sweetspot a nový materiál M40X zlepšuje stabilitu a flexibilitu rámu. Nová technológia Liner Tech pridáva na komforte a extra sile.

S touto raketou hrá Casper Ruud a Belinda Bencic.

Katalógové číslo: 4550468692331 Kategórií: , , , , Značka:
Popis

Napriek tomu, že je raketa určená skôr pre skúsených a turnajových hráčov, tak si s ňou veľmi dobre zahrajú i stredne pokročilí tenisti, ktorí majú chuť sa neustále zlepšovať. Môže za to celý rad inovácií, ktorými neprestáva Yonex prekvapovať.

Za všetky menujme rozšírený sweetspot, ktorý je teraz najširší v histórii série Ezone a odpúšťa zásahy mimo stred hlavy rakety. Vašej paži uľaví flexibilnejší rám pre lepšie pohlcovanie vibrácií a stabilnejšiu konštrukciu kŕčka, ktorá vedie k presnejšej a citlivejšej hre.

Ambasádormi 6. generácie rakiet YONEX Ezone sú Nick Kyrgios a svetová jednotka z roku 2019 Japonka Naomi Osaka. S týmto modelom YONEX Ezone 100 hrá švajčiarska tenistka svetovej desiatky Belinda Bencic Casper Ruud a česká nastupujúca hviezda Markéta Vondroušová.

 

Additional Information
T hrúbka rámu v mm

T tvrdosť rakety

T váha

T veľkosť hlavy

T vyváženie rakety mm

T veľkosť rúčky