Sale

Tenisová obuv 23 Power Cushion Eclipsion 4 All Court Men’s White/Aloe

 

Farba: White/Aloe

All court

Materiál: Power Cushion+, Power Cushion, Double Russel Mesh, Durable Skin, ToughBrid Light, Power Graphite Sheet, Endurance Rubber II

 

Katalógové číslo: - Kategórie: , , , Značka:
Popis

Tenisky Eclipsion sú vybavené technológiou Power Cushion+. Je to ľahký materiál, ktorý pomáha hráčovi pri pohybe absorbciou šoku z nárazov a taktiež pri odraze od povrchu. Bolo otestované, že ak by ste spustili vajíčko na vrstvu z tohto materiálu z výšky až 12 m, odrazilo by sa naspäť až do výšky 6 m bez prasknutia.

Double Russel Mesh – je ultra jemná sieťovina, ktorá je extrémne ľahká a odolná. Poskytuje osemkrát väčšiu výmenu vzduchu na uvoľnenie vlhkosti ako obyčajná sieťovina.

Do stredu tenisiek je vložená grafitová doska Power Graphite Sheet, pre zvýšenie stability a zníženie hmotnosti v topánke.

Feather Bounce FOAM – Nový ľahký tlmiaci materiál navrhnutý tak, aby poskytoval väčší odraz pri každom kroku.

Synchro-Fit Insole – V porovnaní s bežnou obuvou je oblasť medzi stredom a pätou na stielke zdvihnutá, aby sa zabezpečilo tesnejšie prispôsobenie topánke a chodidlu. Pevnejším držaním päty na vložke sa zmenšuje medzera medzi topánkou a chodidlom, čím sa zlepšuje pohodlie a noha sa vo vnútri topánky nešmýka dopredu.

Toe Assist Shape – Vylepšený strih, ktorý zabraňuje bočnému pohybu vo všetkých smeroch.

Round Sole – je navrhnutá tak, aby poskytovala všestrannú podporu pre rýchlu a hladkú prácu nôh. Okrúhla podrážka zaisťuje hladké pohyby a prenos maximálnej energie.

Heel Contact Round Sole – Zaoblený dizajn päty poskytuje hladší kontakt s pätou a prechod od päty k špičke, plus väčšiu, zaoblenú kontaktnú plochu pre hladšie pristátie.

Durable Skin – Odolná koža, vizuálne vylepšená technológia dizajnu zvršku zvyšuje odolnosť a zároveň zachováva pohodlie pre hladšiu prácu nôh.

Tvar tenisiek, a hlavne vnútro, je dizajnovaný podľa Synchro-Fit Insole konštrukcie tak, aby bola teniska viac prispôsobená chodidlu a aby sa nestrácala energia pri pohybe.

 

Additional Information