Sale

Taška 92426 PRO RACQUET BAG (6) Grape

Taška je vyrobená z kvalitného a pevného materiálu, ktorý je odolný voči vode, špine a je dostatočne pevný a ľahko umývateľný

Priestranný dvojkomorový tenisový bag pre všetkých hráčov, ktorí chcú mať svoje potreby na tréning prehľadne usporiadané. Obsahuje dva hlavné oddiely s kapacitou na 6 rakiet. Jeden z nich je vybavený termo ochranou, teda vaše rakety budú chránené pred teplotnými výkyvmi. Tašku môžete nosiť ako batoh, cez plece alebo v ruke. Polstrované chrbtové popruhy sú nastaviteľné. Externé vrecko na obuv prístupné zo spodnej strany je vhodné na prenášanie obuvi. Taška obsahuje jednu menšiu bočnú kapsu uzatvárateľnú na zips, na drobnosti.

Rozmery: 78 x 28x 36 cm.

Katalógové číslo: 4550468676553 Kategórií: , , , , Značka:
Popis

Priestranný dvojkomorový tenisový bag pre všetkých hráčov, ktorí chcú mať svoje potreby na tréning prehľadne usporiadané. Obsahuje dva hlavné oddiely s kapacitou na 6 rakiet. Jeden z nich je vybavený termo ochranou, teda vaše rakety budú chránené pred teplotnými výkyvmi. Tašku môžete nosiť ako batoh, cez plece alebo v ruke. Polstrované chrbtové popruhy sú nastaviteľné. Externé vrecko na obuv prístupné z bočnej strany je vhodné na prenášanie obuvi. Taška obsahuje jednu menšiu bočnú kapsu uzatvárateľnú na zips, na drobnosti.

Rozmery: 78 x 28x 36 cm.

 

 

Additional Information