Sale

Bedmintonová raketa NANOFLARE 800 Tour Deep Green

Katalógové číslo: 4550468716310 Kategórií: , , , , Značka:
Popis

Nanocell NEO – odolný, ale prekvapivo flexibilný grafitový materiál

AERO Frame – hladšie obrysy v celej hlave rakety pre menší odpor vzduchu a extra rýchlosť rakety.

ISOMETRIC – vyvinutý pred viac ako 30 rokmi, zvyšuje sweet spot o 7 %*. V porovnaní s konvenčným okrúhlym rámom, štvorcová raketa ISOMETRIC  generuje väčší sweet spot optimalizáciou priesečníka hlavnej a priečnej struny.

Sonic Flare System – nový revolučný grafitový materiál TORAYCAR M40X a SUPER HMG poskytujú bezkonkurenčný výkon a stabilitu pre maximálne zrýchlenie košíka.

Super Slim Shaft – najtenšia raketa, akú kedy YONEX vyrobil, výrazne znižuje odpor vzduchu a zároveň poskytuje maximálny pocit.

Energy Boost CAP PLUS – jedinečne tvarovaná čiapočka, ktorá maximalizuje výkon shaftu. Predná časť umožňuje ohýbanie shaftu, zatiaľ čo bočné oblúkovité zakrivenie stabilizuje čelo rakety tým, že zabraňuje krúteniu shaftu.

Built-in T-Joint – zvyšuje pevnosť medzi rámom a hriadeľom, čím eliminuje krútenie hlavy pre väčšiu kontrolu.
Additional Information
B maximálna sila vypletania

B tvrdosť rúčky

B váha

B vyváženie rakety

Špecifikacie

Nanoflare 800 – systém Sonic Flare – poskytuje vyššiu rýchlosť streľby umiestnením vysokomodulového grafitu v hornej a dolnej časti rámu. Super HM grafit je použitý v hornej časti rámu s výsledkom zlepšeného odpudzovacieho výkonu. Torayca je použitá v spodnej časti rámu, čo výrazne zlepšuje stabilitu rámu a odpudzovací výkon rakety.