Sale

Tenisová raketa EZONE 98 TOUR 315gr. G3 Sky Blue

V tejto váhe prvá raketa, ktorá je vyrobená v Japonsku. Raketa určená skôr pre skúsených a turnajových hráčov, teda si s ňou veľmi dobre zahrajú i stredne pokročilí tenisti, ktorí majú chuť sa neustále zlepšovať. Raketa má nový tvar rámu, ktorý je širší a vytvára najväčší sweet spot (úderovú plochu) v histórii EZONE.

Katalógové číslo: 4550468245261 Kategórie: , , , Značka:
Popis

Raketa neskutočne zrýchľuje každý úder, je vynikajúca na priame údery. Vyznačuje sa komfortom a vynikajúcou kontrolou. Na zlepšenie stability rámu a optimalizáciu ohybu pri náraze dodáva Yonex do krku jedinečne silný a elastický grafit nazývaný M40x.

Táto raketa je tiež vybavená sieťou proti tlmeniu vibrácií a čistejší pocit pri náraze. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou je rozhodne citlivejšia a pružnejšia v hornom obručí.  Túto raketu používajú Nick Kyrgios, Dustin Brown.

Additional Information
T hrúbka rámu v mm

T tvrdosť rakety

T váha

T veľkosť hlavy

T vyváženie rakety mm

T veľkosť rúčky

Technické parametre

Použité technológie:

ISOMETRIC – izometrický tvar hlavy zvyšuje o 7% optimálnu úderovú plochu.

AERO SHAPE – pre mäkší a komfortnejší pocit z hry je vonkajšia časť rámu skonštruovaná v každej časti rakety pod iným uhlom. Horná časť hlavy rakety a jej stred sú mäkšie pre viac komfortu, zatiaľ čo spodná časť rakety je tvrdšia pre väčšiu stabilitu.

OVAL PRESSED SHAFT – je navrhnutý tak, aby hráčom poskytol väčšiu rotáciu, kontrolu a pocit. Hriadeľ sa pri náraze ohne, čím sa predĺži doba zotrvania a minimalizujú sa vibrácie.

LINER TECHpre lepší výkon a pohodlie. Priechodky s rovnými otvormi predlžujú struny, aby optimalizovali silu a pohodlie pri streľbe mimo stredu.

M40X – vysokopevnostný grafit s vysokým modulom dosahuje vďaka svojim jedinečným vlastnostiam vzácnu         kombináciu stability a ohybnosti.

VIBRATION DAMPENING MESH je pružný sieťový materiál, ktorý je obalený okolo grafitu v rukoväti, aby filtroval nežiaduce vibrácie a zlepšil dotyk a presnosť.

SHOCKLESS GROMMET SYSTEM – integruje špeciálne priechodky do bokov a spodnej časti rámu rakety pre  minimalizáciu nárazov a vibrácií od úderov, čo znižuje únavu svalov pri dlhých stretnutiach.