Sale

Tenisová raketa 23 VCORE 100 300gr. G3 Scarlet

Novinka pre rok 2023. Upravená geometria rámu. Okrem prepracovania shaftu a zoštíhlenia čela lúča, Yonex rozšíril povrch hornej obruče rakety, čo má za následok stabilnejší, silnejší a priaznivejší zážitok z úderu. Medzi ďalšie novinky patria SIF priechodky, kde bol požitý silikónový olej na zníženie trenia medzi strunou a priechodkou.  Raketa pre všetkých hráčov hľadajúcich údery s veľkou rotáciou a silou.

 

Katalógové číslo: 4550468409175 Kategórií: , , , , Značka:
Popis

Použité technológie:

ISOMETRIC –  Technológia Isometric bola vytvorená, aby sa zvýšil počet horizontálnych a vertikálnych strún, ktoré sa stretávajú a vytvárajú tzv. sweet spot – ideálnu úderovú plochu. U YONEX izometrických rakiet je sweet spot plocha zväčšená o 7%.

AERODINAMIC TECHNOLOGY – Technológia Aero Trench a Aero Fin znižuje odpor vzduchu pre ľahkú manévrovateľnosť a zvyšuje rotáciu.

2G-NAMD™ FLEX FORCE – Nový grafit Flex Force, ktorý je začlenený do horného hrdla spodného rámu, umožňuje rakete rýchlo sa ohýbať a zaručuje maximálnu rotáciu.

SILICONE OIL INFUSED GROMMET – priechodka napustená silikónovým olejom, nový silikónový olej napustený do priechodky umožňuje rakete rýchlo sa ohnúť a vrátiť sa do pôvodnej polohy.

ENLARGED FRAME TOP – Širší rám v hornej časti rámu zväčšuje plochu kontaktu s loptou, čo vytvára väčší uhol pri odraze.

NEW THROAT DESIGN – Nový dizajn hrdla pomáha stabilizovať raketu a znižuje stratu výkonu.

 

 

Additional Information
T hrúbka rámu v mm

T tvrdosť rakety

T váha

T veľkosť hlavy

T vyváženie rakety mm

T veľkosť rúčky