Bedmintonová obuv POWER CUSHION INFINITY black

Jedinečný systém utiahnutia obuvi  Double-Dial Boa Fit je vytvorený na základe analýzy špeciálnych požiadaviek a pohybu bedmintonových hráčov. Na každej teniske sa nachádzajú dva regulátory miery utiahnutia. Jedným nastavíte čo najväčšie pohodlie pre oblasť prstov. Druhý regulátor zabezpečuje obuv cez priehlavok a v okolí členka, aby bola noha dostatočne spevnená.

Katalógové číslo: - Kategórie: , , , , , Značka:
Popis

Pánska halová obuv Power Cushion Infinity v elegantnom čiernom dizajne je vhodná pre pokročilých a turnajových hráčov bedmintonu. Unikátne šnurovanie vytvorené špeciálne pre potreby pohybu na bedmintonovom kurte.

Špeciálne tvarovaná vložka Synchro-Fit Insole umožňuje udržovať väčší kontakt medzi obuvou a chodidlom tak, že je zabezpečená lepšia pohyblivosť, rýchlejšia reakcia pri dynamickej zmene pohybu a efektívnejší prenos energie. Tvar obuvi s technológiou Toe Assist Shape kladie dôraz na palec v centrálnej polohe. Vďaka tomu získajú maximálnu podporu i hráči s väčšími palcami. Vedľajším účinkom je väčšia opora tiež pre klenbu chodidla a stabilnejšia päta.

Ďalšie informácie